Logistikos partnerio atsirinkimas yra vienas esminių veiksnių gamybos ir paslaugų įmonėms, siekiančioms suteikti aukščiausio lygio paslaugas savo partneriams. Laiko ir kokybės sąvokos yra geriausiai apibūdinančios šios paslaugos teikėjo sukuriamą naudą.

Šiame straipsnyje pateikiame 5 pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį pasirenkant savo logistikos partnerį – logistikos paslaugų teikėją.

1. Tvirta reputacija ir patirtis. Svarbų vaidmenį atlieka logistikos tiekėjo reputacija. Teikėjas turi prisitaikyti prie klientų poreikių ir patenkinti paklausą teikdamas geriausią paslaugą, orientuotą į sąnaudų efektyvumą ir aukščiausią kokybę. Raskite paslaugų teikėją, kuris turi logistikos veiklos patirtį ir išmano Jūsų atstovaujamą sektorių.

2. Logistikos valdymas nuo pradžios iki pabaigos. Siekdami palengvinti logistikos valdymą, pasirinkite tiekėją, turintį patirties ir išteklių integruotai valdyti transportavimo logistiką, taip pat konkrečias sandėliavimo ir pridėtinės vertės paslaugas, nepamirštant smulkmenų, tokių kaip pakavimas ir saugumas, kurie turi įtakos krovinių laikymui, tvarkymui, kokybei.

3. Veiklos vykdymas kuo platesnėje geografinėje erdvėje. Teikėjas, sukūręs specializuotas paslaugas pagal rinkos poreikius, padės įmonėms rasti sprendimus bet kurioje pasaulio vietoje. Egzistencija šiose rinkose užtikrina vieną kontaktinį tašką viso proceso metu. Be to, kliūčių gali sudaryti įvairios paskirties šalių muitinės reglamentai ir individualios saugumo priemonės. Su teikėju, kuris veikia tarptautiniu mastu, įgyjate žinių apie rinką, įskaitant muitinės taisykles ir užsienio prekybos atitiktį kitose pasaulio šalyse.

4. Saugumas ir technologijos. Apsvarstykite, kaip logistikos tiekėjas užtikrins saugų siuntos pristatymą nuo jos išvežimo iš objekto į galutinę paskirties vietą. Tai ypač svarbu dirbant su pavojingais kroviniais. Transporto ir sandėlių valdymo IT sistemų skaidrumas ir integravimas taip pat yra gyvybiškai svarbus. Idealiu atveju logistikos paslaugų teikėjas dirba su vieningomis pasaulinėmis informacinėmis sistemomis, leidžiančiomis sklandų informacijos srautą.

5. Krovinių gabenimas ir ekspedijavimas skirtingų rūšių transportu. Oro, jūrų ir vidaus pervežimams griežti logistikos tiekėjo pasirinkimo kriterijai užtikrina vienodą kokybės lygį. Kroviniams oro transportu ieškokite tiekėjo, teikiančio didelius išvesties dažnius, konsolidavimo paslaugas, tiesiogines krovinių ir užsakomųjų reisų paslaugas, taip pat greitąsias paslaugas. Jūrinių krovinių atveju patikrinkite ar produktų portfelyje yra konsoliduotų krovinių gabenimo paslaugos, projektų siuntos, konteinerių aptarnavimas ar konteinerinių krovinių stotys. Tiekėjas, turintis stiprų sausumos transporto tinklą, užtikrina, kad prekės būtų pristatytos greitai ir saugiai nuo durų iki durų.

UAB „Mitrena“ – Jūsų logistikos partneris!

Daugiau apie mūsų paslaugas galite sužinoti paspaudę šią nuorodą:

Mūsų paslaugos

Esame pasirengę suteikti konsultacijas Jums rūpimais klausimais:
Tel.: +37063000962
El. paštu: info@mitrena.lt